Z pewnością każda osoba, która posiada swój dom, biuro, lub inny budynek pragnie aby każdy drobny szczegół był w jak najlepszym porządku. Większość z nas lubi przebywać w czystych i schludnych miejscach, nie lubimy, gdy wokół nas panuje bród i nieporządek. Dlatego warto zadbać o to już na samym progu aby nasi goście czuli się komfortowo. Warto więc gospodarując naszą przestrzeń pomyśleć o drobnym szczególe, którym jest koszopopielnica.

Ten niewielki przedmiot to pomysłowe połączenie kosza na śmieci i popielnicy umieszczonej przeważnie w jego górnej części. Nie musimy się obawiać, że taki kosz oszpeci wejście do naszego budynku. W dzisiejszych czasach pomyślano również o wyglądzie tego przedmiotu. Kosz na śmieci z popielniczką to estetyczna i zgrabna rzecz, która z pewnością nie będzie się rzucać w oczy. Z pośród bogatego asortymentu każdy może wybrać wzór koszopopielnicy który przypadnie mu do gustu. Producenci starają się abyśmy mieli naprawdę w czym wybierać. Produkty te sądostępne w różnych kształtach: okrągłe, kwadratowe i półokrągłe. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie tego kosza do naszego budynku. Koszopopielnice to z pewnością najlepsze rozwiązanie do miejsc, w których przebywają osoby palące. Dzięki pomysłowemu połączeniu kosza na odpady i popielniczki możemy zaoszczędzić trochę przestrzeni. Produkty te to niezbędny sprzęt w takich miejscach jak palarnie, tarasy, parkingi samochodowe, wejścia do marketów oraz centrów handlowych, kawiarni, klubów, biurowców, sal weselnych czy ogródków piwnych.

Również w domu możemy zastosować takie rozwiązanie ustawiając taki kosz na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Ten produkt pozwoli nam wytyczyć bezpieczne miejsce do palenia dla naszych gości i domowników. Dzięki temu małemu rozwiązaniu możemy zapomnieć o kosztach remontów związanych z odnową ścian, podłogi, czy elementów ogrodzenia spowodowanych gaszeniem papierosów o te elementy. W takich miejscach, w których na okrągło przebywa duża
liczba palaczy produkt ten jest niezbędny do tego, aby ograniczyć szkody jakie mogą zostać wyrządzone wskutek niedostosowania odpowiednio przestrzeni. Kosz na śmieci z popielniczką pomaga nam nie tylko utrzymać czystość i estetykę otoczenia, przede wszystkim pełni on funkcję bezpieczeństwa. Wielokrotnie dochodziło do podpaleń spowodowanych gaszeniem niedopałków papierosa w niewłaściwym miejscu, sytuacje takie zagrażają przecież naszemu zdrowiu, a przede wszystkim życiu. Wrzucanie niedopałków papierosa do zwykłych pojemników na odpady stwarza podwyższone ryzyko podpalenia śmieci.

smartbin.pl 240x400

W koszopopielnicach popielniczki są odizolowane od odpadów więc ryzyko podpalenia znacznie maleje. Produkty te są wykonywane w oparciu o stalową konstrukcję, która zapewnia odpowiednią trwałość oraz wysoką odporność tego typu koszy na działanie skrajnych temperatur oraz niesprzyjających warunków atmosferycznych. Gospodarując naszą przestrzeń, bez względu na to czy urządzamy nasz dom, czy miejsce publiczne powinniśmy pamiętać o takich drobnych rzeczach jak koszopopielnice. Dzięki temu produktowi pozbędziemy się wielu kłopotów związanych z ciągłym sprzątaniem i odnawianiem fragmentów budynku. Kosz z popielniczką jest bardzo praktycznym sprzętem, który zagwarantuje na przede wszystko bezpieczeństwo.

Kosze na śmieci z popielniczką HiG Galeria

Kosz na śmieci z popielniczką HiG

Kosz na śmieci z popielniczką HiG.pl

Kosz na śmieci z popielniczką